Zoran Levevski edhe zyrtarisht pjesë e Futsal Shkupit. Kapiteni i përfaqësueses së Maqedonisë dhe i deritanishëm i Velesit, do të jetë një forcë shtesë për ekipin e Futsal Shkupit në ndeshjet e sezonit të ri, por njëkohësisht edhe për ndeshjet e “Main Round” në Ligën e Kampionëve. Skuadra e Futsal Shkupi do të garojë në “Main Roud” të Ligës së Kampionëve dhe nga 8 deri më 11 tetor në Kroaci, do të sfidojë skuadrat e Novo Vrijeme (Kroaci) , Leo (Armeni) dhe Omonia Nikozia (Qipro). Vetëm fituesi i grupin kalon në raundin tjetër. 

Loading...

Shpërndaj me

Loading...