Prej vitesh tashmë Wanda Nara është një nga femrat më provokuese jo vetëm në rrjete sociale por edhe me deklaratat në studiot televizive.

Bashkëshortja dhe menaxherja e Mauro Icardit, vijon të tërheqë vëmendjen në ekranet televizive italiane, pasi përveçse në emisionin sportiv “Tiki Taka”, tani është bërë edhe analiste e “Grande Fratello Vip” në ekranin e “Canale 5”.

Modelja argjentinase ka tërhequr vëmendjen me daljet e saj në puntatat e para, pasi ka zgjidhur të veshë fustane transparente, ndërsa fotot e saj kanë bërë xhiron e botës nëpërmjet rrjeteve sociale shumë shpejt.

Linjat perfekt të trupit edhe pse është nënë e 3 fëmijëve e bëjnë Wanda Narën një nga femrat më tërheqëse në botë.

View this post on Instagram

Grazie @blumarine @fratelli_russo 🎥

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Loading...

Shpërndaj me

Loading...