Aurela Gaçe ka zbuluar se do të vijë me një këngë të re, e cila mban titullin “Veten dua gjallë”.

Nga fotoja që ka zgjedhur Arurela për ta prezantuar këngën me publikun, shihet se mund të kemi të bëjmë me një baladë. Këngëtarja shqiptare njofton se projekti i ri muzikor do të publikohet së shpejti, por nuk zbulon një datë fikse.

Këngëtarja rikthehet me këngë të re pas 6 muajsh. “Më mbaj” titullohet kënga që Aurela publikoi në muajin gusht dhe me të bëri namin.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...