Pamela Anderson zgjodhi t’i rikthehej dashurisë së rinisë dhe të shkojë drejt altarit për herë të pestë. Ylli i “Baywatch” vetëm pak ditë më parë i tha “PO” producentit Jon Peters me të cilin ka pasur një histori dashuri disa dekada më parë.

Ceremonia private e martesës së 54-vjeçares dhe 74-vjeçarit u mbajt në Malibu dhe ishin mediat ato që zbuluan gjithçka, ndonëse çifti vendosi ta mbante të fshehtë dhe larg vëmendjes mediatike.

Por ja ku ka ardhur edhe fotoja e parë publike e dy të sapomartuarve dhe atë e ka publikuar vetë Anderson në llogarinë e saj në Instagram, duke shuar kështu kureshtjen e të gjithëve.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...