Këngëtarja shqiptare, Tuna Sejdi, po vazhdon t’i shijojë pushimet verore bashkë me familjen e saj.

Artistja si destinacion të pushimeve ka zgjedhur Turqinë, ndërsa gjatë kësaj kohe nuk kanë munguar një sërë imazhesh nga ana e saj.

Ajo së fundi ka me ndjekësit në Instagram e ka ndarë një foto në të cilën është shfaqur provokative e lagur në pishinë.

Ndërkohë, të shumta kanë qenë pëlqimet dhe komentet nga ana e fansave, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për linjat e saj joshëse.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...