Merih Demiral pritet të largohet nga Juventus këtë merkato dimërore.

Demiral është piketuar nga shumë skuadra si përforcim i mundshëm për afatin kalimtar dimëror.

Manchester United, Arsenal, dhe Milan janë të interesuar për shërbimet e 21-vjeçarit, shkruajnë mediat italiane.

Kujtojmë që turki iu bashku këtë verë Juventusit, nga Sassuolo dhe nuk është duke gjetur hapësirën e duhur tek klubi i drejtuar nga Maurizo Sarri./KosovaPress/

Loading...

Shpërndaj me

Loading...