Genta Ismaili po qëndron këto ditë në Turqi pranë partnerit të saj duke qenë se ai ka biznese ne këtë vend dhe në Zvicër. Dyshja tashmë ka bërë publike lidhjen e tyre por nuk e kanë komentuar kurrë. Së fundmi në dhomën e tyre duket se biznesmeni i njohur, i ka bërë surprizë të dashurës së tij Gentës duke Ii dhuruar trëndafila dhe tullumbaca.

Ende nuk dihet arsyeja e kësaj dhurate mirëpo duhet të ketë qënë diçka e mirë për çiftin e sapo shpallur.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...