Kieran Tripier zyrtarizoi kalimin te skuadra e Atletiko Madrid, duke qenë një nga befasitë më të mëdha të kësaj merkatoje. Megjithatë, ‘Spurs’ janë duke konsideruar Elseid Hysajn dhe Alesandro Florenzin si zëvendësues të lojtarit të larguar, sipas Xhianluka Di Marzio, transmeton lajmi.net. Hysaj ishte një objektiv i Atletikos, por skuadra spanjolle dështoi të arrinte marrëveshje me Napolin. Ndërkohë kapiteni i Romës, Florenzi është i destinuar të largohet nga klubi këtë edicion pas mosmarrëveshjeve me drejtuesit e klubit.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...