Tifozët e Interit vërtet të tensionuar për të ardhmen e Mauro Icardit në skuadër.Argjetinasit iu hoq shiriti i kapiteni pak ditë më parë teksa tifozët po ia nxjerrin inatin bashkëshortes së tij dhe njëkohësisht agjentes Wanda Nara. Sipas asaj që raporton “Gazzeta dello Sport”, makina e saj është sulmuar me gurë ndërkohë që po futej në autostradë në zonën e San Siros. Fëmijet e çiftit ishin gjithashtu në makinë. Për fat të mirë episodi nuk ishte shumë serioz, por kjo shenjë po tregon se tensioni po kalon kufijtë.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...