Drejtuesit e Teutës reguan shpejtë në merkaton e janarit, për të përforcuar ekipin që ndodhet në një pozitë jo të favorshme pikësh. Klubi bregdetar, ka zyrtarizuar dy afrimet e fundit. Bëhet fjalë për mesfushorin nga Maqedonia Burhan Mustafov dhe ish-mbrojtësin e Bylisit, Amir Bilali.

Që të dy këta futbollistë kane hedhur firmën mbi kontratë edhe i janë bashkuar skuadrës na Antalia ku po zhvillon minifazën përgatitore.

Shpërndaj me