Disa lëkundje të lehta tërmeti janë ndjerë mbrëmjen e sotme në Vorë, fuqia e të cilit ka qenë 2.9 i shkallës Rihter.

Epiqendra ka qenë 7 kilometra larg Vorës dhe 22 kilometra larg Tiranës.

Siç raporton Top Chanel, këto lëkundje janë normale pas atij që ra më 26 nëntor.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...