Këngëtarja, e cila mbushi 38 vjet në fillim të këtij muaji, shikoi prapa në vitin e kaluar me një shënim të përzemërt të postuar në faqen e saj.

“Faleminderit nga thellësia e zemrës për të gjithë dashurinë time që më dhatë për ditëlindjen”, ka shkruar Queen B.

“Kalova një ditëlindje të mrekullueshme! Unë jam mirënjohëse për çdo frymë që marr. Falënderoj Zotin për të gjitha bekimet e mia, fitoret dhe humbjet e mia. Falënderoj Zotin për të gjithë ju! Do të kisha postuar më herët, por kisha punë për të bërë. Këtu është B-ja juaj në të 37-tat. Ju dua të gjithëve”.

Fituesja e Grammy gjithashtu ndau një seri fotografish nga viti i saj i 37-të. Fotografitë e ëmbla shfaqin artisten duke pushuar në Sardenjë, e veshur për Halloween, duke marrë pjesë në festën e ditëlindjes së Leonardo DiCaprio dhe shumë më tepër.

Sigurisht, kishte edhe mjaft foto të çmuara që ajo pozonte së bashku me burrin e saj Jay-Z dhe tre fëmijët e tyre — Blue Ivy Carter, Sir Carter dhe Rumi Carter.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...