Lorenzo Insinje beson se Napoli mund ta eliminoj Real Madridin nga Liga e Kampionëve. Real Madrid e ka fituar përballjen e parë ndaj Napolit, me rezultat 3:1. Por, Lorenzo Insinje beson se Napoli mund ta eliminoj “Los Blancon”.“Rezultati tregon punën e vërtetë, por ne jemi të gjallë dhe goditës, do e shihni edhe vetë”, ka thënë Insinje për “Corriere dello Sport”. Përballja kthyese në Napoli , në mes Napolit dhe Real Madridit do të zhvillohet më 7 mars.

Shpërndaj me