Aktori dhe legjenda e fitnesit, Arnold Schwarzenegger është sulmuar gjatë një udhëtimi të tij në Afrikën e Jugut.

71 vjeçari, Schwarzenegger po merrte pjesë në ngjarjen “Arnold Classic Africa” në qytetin e Johannesburgut, kur një person gjatë eventimentit e goditi me këmbë në shpinë.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...