“Ata po e mbajnë të fshehtë, por familjarët thonë se janë shumë të emocionuar. Sophie ka ndryshuar gardërobën që t`ia përshtatë ndryshimeve të trupit të saj”, thotë një burim pranë tyre.

Aktorja Sophie Turner dhe këngëtari Joe Jonas po presin fëmijën e tyre të parë.

Ata ende nuk e kanë konfirmuar lajmin.

Joe dhe Sophie janë njohur në 2016-ën nga miq të përbashkët. Pastaj floën në rrjete sociale, derisa në 2017-ën ai i propozoi dhe ajo e pranoi.

Dalja e tyre e fundit ka qenë në tapet të kuq, ku Sophie ishte e veshur me të zeza.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...