Sonte në palestrën e sporteve në Kumanovë, do të zhvillohen ndeshjet gjysmëfinale të edicionit të 16-të të turneut tradicional “Bashkimi 2016”. Katër skuadrat më të mira të këtij edicioni do të përballet mes vete, ndërsa duke shikuar emrat e futbollistëve që luajnë në këto ekipi të minifutbolli gjithsesi se nuk do të mungojë atraksionet dhe golat.

Orari i ndeshjeve (10.01.17):

19:00

Juventus – Sportska salla

20:00

Res. Arcus – Dëshmori A.Bajrami

Shpërndaj me