Kapiteni i skuadrës së Celtic, Kieran Terney, ka shënuar në Kupën e Skocisë atë që mund të jetë goli më i bukur i këtij sezoni që sapo ka nisur. Një goditje e fuqishme me të majtën nga 33 metra dhe topi që përfundon në rrjetë. Celtic mundi 5-0 Kilmarnock dhe goli i Terney ishte i katërti i ndeshjes.

Shpërndaj me