Reperi i njohur shqiptar Viktor Palokaj ose ndryrshe i njohur si Unikkatil ka befasuar sërish këtë verë pas koncertit madhështor në Mitrovicë.

Si rrallëherë, këngëtari ka ardhur me këngë që për tematikë ka dashurinë dhe kjo ishte befasi e këndshme.

“Dashni”, titullohet kënga e re e publikuar vetëm me tekst.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...