Pas ndarjes së bujshme me aktoren Angelina Jolie, Brad Pitt është përfolur për shumë lidhje mes tyre edhe rikthimi me Jennifer Aniston të cilën aktori e la për tu martuar me Angelinan. Por sa lidhje ka patur realisht Brad pas ndarjes, vet aktori konfirmon se ka patur shenja dhe shkëndija por shumica e gjërave që janë thënë në media nuk kanë qenë të vërteta.

Brad Pitt së fundmi u përfol  për një lidhje me Alia Shawkat por edhe këtu gjërat janë të pavërteta sepse dyshja duket se janë vetëm miq. Kështu që statusi aktual i aktorit që ka thyer zemra femrash në gjithë botën është single.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...