Këngëtarja Ronela Hajati kishte paralajmëruar se do të sillte 4 hite muzikore për këtë sezon veror.

Dy këngë, bashkëpunime me reperin Don Phenom janë publikuar para dy javësh dhe janë pëlqyer shumë nga publiku. Ndërkohë, Ronela ka paralajmëruar se projekti i ri që titullohet “Lage” do dalë në treg të premten.

Me anë të një postimi në Instagram, Ronela tregoi prapaskenat e këngës, për të cilën gati rrezikoi jetën.

Në videon ku duket se është penguar tek shkallët, këngëtarja shkruajti: “Kur thonë: ‘He se keni pune te lehte ju’
-LAGE-
21.06.2019
P.s Rashe sepse shkallet ishin te thyera meqe ju duhej shume per inventar fundmuaji

Loading...

Shpërndaj me

Loading...