Rodrigo Goes ka hyrë në histori. Talenti i Realit shënoi në mbrëmjen e sotme dopietë, ku e mposhti Musleran duke shënuar në minutat 4’ dhe 7’. Pikërisht, goli i dytë i Rodrygos u shënua vetëm 6 minuta e 14 sekonda nga fillimi i takimit. Kjo e bën brazilianin të futet në histori si lojtari që shënon më shpejt një dygolësh në  një ndeshje të Champions League.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...