Bleona Qereti njihet si një ndër këngëtaret që është prej shumë vitesh pjesë aktive e estradës shqiptare, qysh prej 25 vitesh saktësisht në dhejtror të vitit 1994 ajo merrte pjesë në festivalin e 33 në RTSH me këngën “A Ti Besoj”.

Prej asaj kohe deri më sot Bleona nuk është ndalur duke sjellur këngë që janë pëlqyer shumë nga publiku.

Bukuroshja 40 vjeçare njihet edhe për bukurinë e saj, e paraqitjet publike të saj janë gjithnjë në ‘perfeksion’ duke qenë në qendër të vëmendjes nga publiku.

Së fundmi këngëtarja është paraqitur në llogarinë e saj në Instagram, duke dëshmuar edhe njëherë që mosha për të nuk ka pasur ndonjë ndikim në bukurinë dhe format trupore të Bleonës.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...