Pas 12 viteve të Bajern Munih, Frank Riberi është ndarë nga Bajern Munihu. Mirëpo Riberi nuk do të largohet përfundimisht nga futbolli aktiv, pasi për sulmuesin francez ofertat nuk mungojnë dhe sipas raportimeve të mediave gjermane, francezi ka arritur një marrëveshje për t’u transferuar në Katar. Më saktësisht bëhet fjalë për skuadrën e Al-Sad Sport Club, në të cilën aktivizohet edhe ish-futbollisti i Barcelonës, Çavi.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...