Skuadra e Renova ka forcuar mbrojtjen. Pas dy javëve të para të Ligës së Parë, Renova është në vendin e parë me pikë maksimale, ndërsa drejtuesit e kësaj skuadre , sot mbyllën marrëveshjen me Nehar Sadikun, I cili vjen në mjedisin e ri si futbollist i lirë, ndërsa më parë ka luajtur për Rabotniçkin, Euromillkun, Milanon dhe Kumanovën. Sadiku luan në pozitën e qendërmbrojtësit dhe ka veshur fanellën e kategorive të reja të Maqedonisë.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...