Sulmuesi shqiptarë, Rey Manaj firmosi kontratë me Barcelonën, edhe pse është marrë për të fuqizuar sulmin e Barcelona B. Nga Albasete në Katalonjë, Rej Manaj erdhi për 700 mijë euro dhe 2 mln euro bonuse të përfshira, por edhe një përqindje për rishitje në të ardhmen. Firmae Manaj skadon në vitin 2023, ndërsa klauzola për prishje kontrate është 50 milionë euro!

Loading...

Shpërndaj me

Loading...