Kënga e fundit e Era Istrefit, tashmë e njohur ndërkombëtarisht, “Redrum” ka arritur mbi 16 milion klikime në “Youtube”.

Era është në qendër të vëmendjes me muzikën e saj dhe stilin e veçantë, ajo merr komente shumë pozitive nga fansat e saj.

Së fundi Era ishte pjesë e festivalit “Koaçela” ku performoi live.

 

 

Shpërndaj me