Trajneri i përfaqësueses së Maqedonisë në hendboll për meshkuj ka caktuar ekipin me të cilin do ta luajë ndeshjen e parë në botërorin e hendbollit. Spanjolli Raul për ndeshjen me Japoninë, jashtë ekipit përfaqësues i ka lënë Millan Llazarevskin dhe portierin Zllatko Daskallovski. Maqedonia ndeshjen me Japoninë e luan sot me fillim në ora 15:30 minuta.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...