Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka lënë krizën politike në Shqipëri dhe ka preferuar të relaksohet në vilën verore të Presidentit të Turqisë Recep Tayyip Erdogan. Rama ka qenë i ftuar në rezidencën verore të Erdoganit në Marmaris dhe foton nga dreka e ka publikuar vetë në llogarinë e tij në Instagram me një shënim.

“Në mikpritjen e Presidentit Erdogan në rezidencën e tij verore në Marmaris🤝”, shkruan Rama teksa shfaqet në tryezë me kurriz me Erdogan dhe një person të tretë në një zonë të mbushur me pemë e gjelbërim.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...