Vladimir Dimitrovski, njëri ndër mbrojtësit më të mirë në Ligën e Parë, së paku 6 muaj do të vesh fanellën e Rabotniçkit. “Romantikët” vazhduan bashkëpunimin me Dimitrovskin për 6 muaj, ndërsa në kohë të njëjtë ndërprenë marëveshjen me Çinedu Gofri. Sulmuesi nga Nigeria ka marë dokumentacionin e duhur dhe është rikthyer te skuadra e Skënderbeut.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...