Genta Ismajli duket se është në momentet më të lumtura të jetës së saj me të dashurin turk Husen i cili është edhe biznesmen i fuqishëm ku vepron mes Zvicrës dhe Turqisë. Ajo është mbushur vazhdimisht me dhurata të shtrenjta nga i dashuri i saj duke filluar nga veshjet, makinat luksoze dhe vendet e ndryshme që kanë vizituar.

Dashuria duket sa vjen e shtohet për çiftin saqë edhe kur janë larg njëri tjetrin kujdesen që të ndajnë dashurinë mes tyre, ashtu siç tregon fotoja ku në njërën anë shihet Genta që i dhuron një puthje nëpërmjet telefonit të dashurit të saj dhe nga ana tjetër biznesmeni që i dhuron puthje nga larg Gentës.

Nuk dihen ende planet se si do vazhdoj kjo lidhje mirëpi të dy duken shumë të dashuruar dhe tashmë janë prezantuar me familjet përkatëse.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...