Me skenar të Besart Sllamnikut dhe Lulzim Bucollit e regji të Genc Berishës, nga nëntori i viti 2017-të e deri në mars të vitit 2018-të, është xhiruar filmi “Diamanti”, vazhdim i filmit “Zonjusha”, shkruan KultPlus.

Tashmë është publikuar edhe teaseri i dytë i këtij filmi i cili ka mbledhë rreth vetës aktorë të njohur të kinematografisë së Kosovës si Armend Baloku, Besart Sllamniku, Muhamed Arifi, Ylber Bardhi, Dukagjin Podrimaj, Luan Jaha, Lulzim Bucolli, Edona Reshitaj, Irena Cahani, Ilir Prapashtica, Anila Krasniqi, Agan Asllani, Driada Matoshi

Tek “Diamanti”, protagonistet kryesor, Vuca, Bulli dhe Zagi detyrohen të vjedhin një Diamant i cili është kusht për jetën e tyre./KP.com

 

Linku i plotë këtu

 

Loading...

Shpërndaj me

Loading...