Portieri i Mançester Junajtedit, Serhio Romero është përfshirë në aksident trafiku, mirëpo për fat të mirë ka kaluar vetëm me dëme materiale. Portieri “Djajve të Kuq”, ka dëmtuar makinën e tij “Lamborxhini”, e cila ka dal jashtë korsisë dhe është dëmtuar në pjesën më të madhe. Mirëpo portieri ka kaluar pa lëndime, pasi që shihet në foto , duke telefonuar , menjëherë pas aksidentit trafik. Ndryshe aksidenti ka ndodhur në afërsi të qendrës stërvitore të Mançester Junajedit.

 

Loading...

Shpërndaj me

Loading...