Rita Ora mbrëmë ka performuar në Victoria’s Secret Show në Mahnattan.Ora ka shkëlqyer me veshjen e saj si dhe me zërin e saj. Bella Hadid, Gigi Hadid e Adriana Lima kanë qenë disa prej modeleve që kanë parakaluar në këtë ngjarje të madhe për modën.

  

 

Loading...

Shpërndaj me