Pas koncertit të dielën në Tiranë dhe të hënën në Verona të Italisë, Rita Ora ka marrë disa ditë pushime për t’u shplodhur.

Këngëtarja e famshme ka postuar disa foto në Instagram ku shihet duke shijuar rrezet e diellit në plazh.

Me bikini ngjyrë portokalli, Rita duket shumë seksi.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...