Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici ka thënë se nuk ka ndonjë përparim në largimin e mundshëm të sulmuesit argjentinas. Paulo Dibala nuk është as afër kalimit të Juventusit. Paratici i ka thënë “Sky Sport Italia” se nuk ka ndonjë progres në të ardhmen e Dibalas, apo ndonjë lojtarë tjetër i Juves.

Tregu është i hapur dhe ka interes, por nuk kemi asnjë emër afër që të largohet nga klubi. Dibala është lojtar i Juves-në fakt, ai është një lojtar i madh i Juves. Siç kam thënë, gjatë tregut të transferëve ende ka diskutime dhe negociata,” ka thënë mes tjerash Paratici.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...