Real Madridi raportohet të ketë ndryshuar mendje për sa i përket Hames Rodrigezit teksa në Spanjë pretendojnë se ai është hequr nga merkato. “Cadena Cope” raporton se presidenti I Realit, Florentino Perez ka vendosur ta heqë nga merkato Hamesin. Vendimi thuhet të jetë final dhe fantazisti nuk do të lejohet të largohet përsëri në formë huazimi. Në fillim është dukur sikur trajneri Zinedin Zidan nuk e shihte si pjesë e planeve të tij, por mesa duket situata ka ndryshuar në mënyrë drastike.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...