Skuadra e Barcelonës ka triumfuar me vuajtje 1-0 ndaj Granandës, por ajo që ka rënë në sy ka qenë loja e zhvilluar nga katalanasit, ku vihet re dora e trajnerit të ri Kike Setien. Barcelona ka arritur dhe një rekord të frikshëm, teksa ka mbajtur topin në zotërim në 82% të kohës, ndërsa Granada vetëm 18%. Diçka të tillë, Kike Setien arriti ta bënte edhe në kohën kur drejtonte Betisin

Loading...

Shpërndaj me

Loading...