Shkëndija dhe sulmuesi shkupjan Samir Fazli ndahen miqësisht, duke vlerësuar se në këtë moment rrugët marrin kahje të ndryshme. I ardhur në taborin kuqezi verën e kaluar, kontrata njëvjeçare e sulmuesit 28 vjeçar ka skaduar me mbylljen e sezonit garues 2018/2019, gjatë të cilit, Shkëndija mbrojti titullin e kampionit. KF Shkëndija falemenderoi Samir Fazli për kontributin e dhënë në fanellën kuqezi, në rrugën drejt fitimit të titullit kampion shtetëror.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...