Martesa me Wanda Nara ka shkaktuar krisje mes Mauro Icardit dhe motrës së tij, Ivana. Kjo e fundit vijon ta konsiderojë agjenten e vëllait të saj si mitomanike:

“Kjo grua e një familjeje të mirë nuk ka asnjë ide! Ajo vetëm di të bëj fotografi për t’i treguar në rrjetet e saj sociale. Ne qeshim!”-shkruan Ivana në rrjetet sociale.

Wanda Nara është një personazh shumë aktiv në rrjetet sociale, ku pasqyron thuajse gjithçka nga jeta e saj private.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...