Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare ndërsa do të fryjë edhe erë e dobët nga drejtimi jug lindor.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 6 deri 16 gradë Celsius ndërsa ajo e ditës prej 19 deri 25 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit 10 gradë ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri 25 gradë Celsius.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...