Moti në mbarë vendin do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, do të fryj dhe erë e lehtë veriore.
Pasdite dhe në fund të ditës do të ketë kushte për shi lokal. UV=7.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 14 deri 19 gradë Celsius ndërsa ajo e ditës prej 29 deri 34 gradë Celsius.
Edhe në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit prej 16 gradë ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri 30 gradë Celsius.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...