Ka disa ditë që Morena Taraku ka nisur pushimet në Tajlandë. Nga atje Morena nuk i ka kursyer pozat provokuese në bikini , e një tillë e solli edhe së fundi.

Dhe këtë herë Morena publikoj një tjetër fotografi ku shfaqet mbi elefant, ndërsa merr vëmendjen me linjat perfekte.

“Tashmë më mëngon ai”, ka shkruar Morena sipër imazhit duke iu referuar elefantit.

Kujtojmë që Morena prej kohësh jeton dhe vepron në Stamboll./Indeksonline/

Loading...

Shpërndaj me

Loading...