42 годишната сопруга на шпанскиот фудбалски ас Џерард Пике одлучи на социјалните мрежи да се пофали со новите бикини и да ја покаже својата совршена става.

Иако повеќето сигурно прво ги забележале нејзините совршени облини, убавата Шакира со објавата сакала да го покаже костимот за капење кој што самата го дизајнирала.

Под видеото во кое Шакира е во новите пинк бикини таа напишала:
-Погледнете го костимот за капење кој самата го дизајнирав!

 

Loading...

Shpërndaj me

Loading...