Мерцедес со скопски регистарски таблички, забиен во бандера,  изутринава е забележан во скопската населба Чаир, на улицата Христијан Тодоровски Карпош, недалеку од супер маркетот Веро.

Увид на местото на настанот прават екипи на МВР, а во воментот нема официјални информации за евентуални повредени.

Причините коишто довеле до несреќата допрва ќе се расчистуваат.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...