Додека аферата „Рекет“ ги бранува јавноста и социјалните мрежи, на интернет се појавија фотографии од луксузниот дом на Боки – 13, еден од осомничените во случајот.

Локацијата на неговиот дом е во најелитниот комплекс во скопско Волково.

Во една прилика, тој кажа дека се’ што има во огромниот стан е скапоцено до најситен детаљ, додавајќи дека за добар стил не биле  потребни пари, туку умеење и став.

Раскошното гнездо на Боки 13, може да го видите подолу:

Извор: vistina.com.mk

Loading...

Shpërndaj me

Loading...