Од пред еден месец се појавија постови на неколку кинески веб страници, во врска со телевизор отпорен на удари и клоцање.

Телевизорот е ЛЕД со 4К резолуција. 55 инчи, и е смарт ТВ. Користи самсунг панел (VA) и има задоволителна боја и агол на гледање.

Но дали вие би купиле телевизор што чини 400 евра, и би го тестирале дали навистина е отпорен? Секако дека не. Затоа познатите јутубери го направија тоа за нас.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...