Маж од прилепското село Браилово, на возраст од 39 години, загина во пожар што денеска околу 12 часот избувнал во неговиот дом. Смртта ја констатирале екипи на итната медицинска помош, а пожарот бил изгаснат од локалните жители.

На лице место увид вршат ЈО и увидна екипа од ПС-Прилеп.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...