Новата сезона во Лигата на шампионите почнува утре со натпреварите од групите Е, Ф, Г и Х.

Претендентите за трофејот се многу, од Јувентус, преку Барселона, Манчестер сити, Реал Мадрид, Пари Сен Жермен, до бранителот на титулата – Ливерпул.

 

Loading...

Shpërndaj me

Loading...