Фудбалерот на Манчестер Сити, Oлександeр Зинченко, го оперираше коленото и ќе мора да одреден период да остане надвор од терените.

Украинскиот репрезентативец на друштвените мрежи постави слика од познатата болница во Барселона, кадешто вчера е извршен хируршкиот зафат.

 

Loading...

Shpërndaj me

Loading...