Ники Минаж се врати на музичката сцена со две нови песни по долгата пауза.

Песните “Chun-Li” и “Barbie Tingz” се најава за нејзиниот долгоочекуван албум за кој не се откриваат многу информации.

Минаж само вели дека во нејзиниот четврти студиски албум ќе се осврне и на ситуацијата со нејзиното поранешно момче Mик Мил.

Таа додаде дека во моментов снима  документарен филм за Apple Music, но не откри повеќе детали.

 

Shpërndaj me

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com